Aktualność "Wolontariusze SKC z wizytą w Sulechowskim Szpitalu"

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas przy Szkole Podstawowej Nr 1            w Sulechowie z okazji „Światowego Dnia Chorego” przygotowali kartki     z życzeniami i upominki dla chorych.

Po lekcjach udaliśmy się do Szpitala i tam razem z Ks. Proboszczem Andrzejem Szkwarkiem odwiedziliśmy chorych na oddziale wewnętrznym oraz rehabilitacji. Nasza wizyta była miłym zaskoczeniem dla pacjentów szpitala, cieszymy się, że chociaż tym gestem mogliśmy umilić pobyt w szpitalu i sprawić, że pojawił się uśmiech na wielu twarzach.

Wolontariusze SKC

Opiekun SKC Liliana Kurkowiak