Aktualność "Kurs na opiekuna osób niesamodzielnych i zależnych Kostrzyn nad Odrą"

08 maja 2018 r. rozpoczął się w Kostrzynie nad Odrą Kurs na opiekuna osób niesamodzielnych i zależnych, którego celem jest zwiększenie wsparcia działań wolontarystycznych oraz podniesienie jakości usług opiekuńczych umożliwiających zaspokojenie specyficznych dla osób niesamodzielnych i zależnych, a w szczególności pomoc osobom niesamodzielnym i zależnym o ograniczonej samodzielności. Projektem objęte zostały gm. Witnica i gm. Kostrzyn, gdzie 10 osób przygotowuje się do pracy z osobami chorymi. Po części teoretyczno – ćwiczeniowej odbywać się będą praktyki, a także usługi wolontarystyczne w domu chorego lub placówkach medycznych.

Zadanie jest dofinansowane ze środków budżetu Powiatu Gorzowskiego.

DATA PUBLIKACJI: 2018-05-14 » Pozostałe aktualności
Galeria aktualności