Galeria
Bieg Charytatywny Caritas
W dniu 10 czerwca 2018r. w Zielonej Górze odbył się I Bieg Charytatywny Caritas w ramach obchodów Światowego Dnia Uchodźcy. Bieg zorganizowała Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej we współpracy z Nadodrzańskim Oddziałem Straży Granicznej, Wydziałem Duszpasterstwa Rodzin Kurii Biskupiej oraz Parafią pw. św. Alberta w Zielonej Górze Bieg był połączony z Marszem dla Życia oraz z festynem parafialnym.
Diecezjalny Dzień Dziecka 2018
Warsztaty aktywności dla osób 55+
Projekt Warsztaty aktywności dla osób 55+, współfinansowany ze środków Zarządu Powiatu Gorzowskiego.
Warsztaty Wolontariusz- Lider
Warsztaty odbyły się w dn. 18-19 maja w WSD w Gościkowie- Paradyżu.
Mistrzostwa w piłce ulicznej 2018
W XVI Mistrzostwach Polski w Ulicznej Piłce Nożnej Środowisk Trzeźwościowych oraz Osób Bezdomnych brało udział 18 drużyn z całej Polski. Po emocjonujących dwóch dniach rozgrywek, walki fair play został wyłoniony Mistrz Polski Tytuł obronił zeszłoroczny zwycięzca Nowy Dworek drużyna I
Kurs na opiekuna osób niesamodzielnych i zależnych- Kostrzyn nad Odrą
08 maja 2018 r. rozpoczął się w Kostrzynie nad Odrą Kurs na opiekuna osób niesamodzielnych i zależnych, którego celem jest zwiększenie wsparcia działań wolontarystycznych oraz podniesienie jakości usług opiekuńczych umożliwiających zaspokojenie specyficznych dla osób niesamodzielnych i zależnych, a w szczególności pomoc osobom niesamodzielnym i zależnym o ograniczonej samodzielności. Projektem objęte zostały gm. Witnica i gm. Kostrzyn, gdzie 10 osób przygotowuje się do pracy z osobami chorymi. Po części teoretyczno-ćwiczeniowej odbywać się będą praktyki, a także usługi wolontarystyczne w domu chorego lub placówkach medycznych. Zadanie jest dofinansowane ze środków budżetu Powiatu Gorzowskiego.
Diecezjalna Sieć Klubów Seniora w akcji!
W ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 od marca 2018 r. rozpoczęliśmy działania na rzecz poprawy jakości i poziomu życia osób starszych oraz zagospodarowania ich potencjału poprzez umożliwienie im aktywności społecznej.
Pielgrzymka Caritas Łagiewniki 2018
Człowiek Człowiekowi 2018
Uroczystość odbyła się 5 kwietnia w parafii pw. Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie Wlkp.
Carrefour Zielona Góra przekazuje paczki na Wielkanoc
Carrefour Zielona Góra jak zawsze pamięta o naszych podopiecznych. Hipermarket przekazał paczki wielkanocne dla dzieci z placówek Caritas w Zielonej Górze. Dziękujemy!!!

1
...

podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
na górę