Galeria
Diecezjalna Sieć Klubów Seniora w akcji!
W ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 od marca 2018 r. rozpoczęliśmy działania na rzecz poprawy jakości i poziomu życia osób starszych oraz zagospodarowania ich potencjału poprzez umożliwienie im aktywności społecznej.
Pielgrzymka Caritas Łagiewniki 2018
Człowiek Człowiekowi 2018
Uroczystość odbyła się 5 kwietnia w parafii pw. Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie Wlkp.
Carrefour Zielona Góra przekazuje paczki na Wielkanoc
Carrefour Zielona Góra jak zawsze pamięta o naszych podopiecznych. Hipermarket przekazał paczki wielkanocne dla dzieci z placówek Caritas w Zielonej Górze. Dziękujemy!!!
Kapituła nagrody Człowiek Człowiekowi 2018
Tegoroczne posiedzenie Kapituły odbyło się 22 marca w WSD w Paradyżu. Wręczenie statuetek odbędzie się 5 kwietnia o godz. 17.00 w Parafii pw. Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie Wlkp.
Paczki Wielkanocne dla rodzin potrzebujących pomocy na Ukrainie
Paczki odebrali przedstawiciele Caritas Spes. Szczególnie podziękowanie dla pracowników Urzędu Celno-Skarbowego w Rzepinie za przeprowadzenie zbiórki rzeczowej na ten cel.
Zbiórka żywności Tak, pomagam Wielkanoc 2018
KONKURS NA KARTKĘ ROZSTRZYGNIĘTY
Na konkurs wpłynęło 220 prac z 15 placówek. I miejsce Gracjan Hemiński, Szkoła Podstawowa nr 8 w Zielonej Górze, lat 11 II miejsce Kinga Kaczmarek, Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sulechowie Komisja postanowiła także wyróżnić pracę: Weronika Dziura, Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sulechowie Monika Kocianowska, lat 15, Parafialny Zespół Caritas w Przyborowie Natalia Grubizna, lat 10, Parafialny Zespół Caritas w Tuplicach Serdecznie gratulujemy!
Światowy Dzień Chorego- wizyta w Sulechowskim Szpitalu
Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Sulechowie z okazji Światowego Dnia Chorego przygotowali kartki z życzeniami i upominki dla chorych. Po lekcjach udaliśmy się do Szpitala i tam razem z Ks. Proboszczem Andrzejem Szkwarkiem odwiedziliśmy chorych na oddziale wewnętrznym oraz rehabilitacji. Nasza wizyta była miłym zaskoczeniem dla pacjentów szpitala, cieszymy się, że chociaż tym gestem mogliśmy umilić pobyt w szpitalu i sprawić, że pojawił się uśmiech na wielu twarzach. Wolontariusze SKC Opiekun SKC Liliana Kurkowiak
Podsumowanie zbiórki krwi w Strzelcach Krajeńskich
Dnia 06 marca 2018 odbyła się w Urzędzie Miejskim w Strzelcach Krajeńskich kolejna zbiórka krwi pod hasłem Podaruj kroplę miłości! Po badaniach i konsultacji lekarskiej krew oddało 48 osób, w tym 24 kobiety, co łącznie dało ponad 26 l krwi. Dziękujemy!

1
...

podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
na górę