Aktualność "KOCHAJ I TAŃCZ. 20 LAT WCZEŚNIEJ Zaproszenie do Teatru "

Dzięki otrzymanemu zaproszeniu od Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wlkp., w dniach 08 i 09 września 2018r. wolontariusze Caritas będą mieli możliwość obejrzenia spektaklu „Kochaj i tańcz. 20 lat wcześniej.


Na stronie gorzowskiego  Teatru o sztuce czytamy: Historie o miłości zawsze są proste i zawiłe jednocześnie – dwoje ludzi zakochuje się w sobie, ale coś staje im na przeszkodzie. W komediach romantycznych najczęściej udaje się szczęśliwie pokonać te zawirowania. Ale co jeśli tą przeszkodą staje się pasja? Pozostać lojalnym wobec siebie, czy próbować sprostać obowiązkom wynikającym ze związku z drugą osobą?

„Kochaj i tańcz” to opowieść o trudzie podejmowania decyzji, o życiowych wyborach, hierarchii wartości. U progu dorosłości kusi wiele dróg, a wybrać trzeba tylko jedną. Którą? Bohaterowie spektaklu czasami żałują swoich decyzji, czasami stawiają wszystko na jedną kartę. Nie dadzą widzom jednoznacznych odpowiedzi, ale może sprowokują do przemyśleń.

Spektakl powstał na podstawie powieści Manuli Kalickiej pt. „Kochaj i tańcz. 20 lat wcześniej” inspirowanej komedią romantyczną pt. „Kochaj i tańcz” z 2009 r. z Mateuszem Damięckim i Izabellą Miko w rolach głównych.

 

Dziękujemy za zaproszenie!DATA PUBLIKACJI: 2018-09-04 » Pozostałe aktualności
na górę