Aktualność "10 lecie Klubu Seniora "Kwiat Jesieni" w Sulęcinie"

10 lecie Klubu Seniora „Kwiat Jesieni” w  Sulęcinie

18 października 2018 r. na zaproszenie Klubu Seniora „Kwiat Jesieni” w Sulęcinie uczestniczyliśmy w uroczystości 10-lecia Klubu. Spotkanie rozpoczęło się mszą św., podczas której ks. Stanisław Podfigórny, dyrektor Caritas diecezjalnej, powiedział: Klub Seniora to jest piękna przestrzeń, by być dzisiaj świadkiem miłości Chrystusowej i pięknie się stało, że to Wasze 10-lecie wpisuje się w święto św. Łukasza.

Klub Seniora nieprzerwanie trwa od 10 lat i realizuje szereg  działań na rzecz sulęcińskich seniorów. Zajęcia z rękodzielnictwa, gimnastyka rehabilitacyjna, spotkania z ciekawymi osobowościami, wyjazdy integracyjne, pielgrzymki, ale również czas na wspólną kawę, wymianę doświadczeń czy podzielenie się troskami dnia – to jedne z wielu działań realizowane przez Klub.

Wszystkim Klubowiczom życzymy pięknej jesieni życia, mocno zakorzenionej w Chrystusie,
jak również zdrowia, pomyślności oraz rozwoju pasji i satysfakcji z podejmowanych działań.
Wasze doświadczenia w wiedza to wielki potencjał, z którego mogą czerpać młodsze pokolenia. Wszystkiego dobrego!

ZDJĘCIA ZE SPOTKANIA TUTAJ

DATA PUBLIKACJI: 2018-10-18 » Pozostałe aktualności