Galeria
Wizyta dzieci z Lubieszowa
Półkolonia z parafii w Lubieszowie odwiedziła naszą Caritas. Organizacja półkolonii była możliwa m.in. dzięki dofinansowaniu z Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
Obóz górski Caritas Kudowa Zdrój
Wolontariusze Dzieciom 2018
Wizyta dzieci z Nowego Kramska
Diecezjalna Sieć Klubów Seniora w akcji!
W ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020 od marca 2018 r. rozpoczęliśmy działania na rzecz poprawy jakości i poziomu życia osób starszych oraz zagospodarowania ich potencjału poprzez umożliwienie im aktywności społecznej.
Spotkanie kultur Jerzmanowa, parafia Jaczów
Wizyta Senegalczyków była wynikiem inicjatywy Caritas i misyjnego wolontariatu w parafii, które od kilku lat wspierają misję siostry Reginy Mnich, boromeuszki z Trzebnicy.
Poświęcenie auto chłodni
ks. Bp Tadeusz Lityński poświęcił nasz nowy samochód chłodnię, którą otrzymaliśmy z Caritas Polska. Auto to służy do odbioru żywności dla naszych podopiecznych przekazywanej przez sklepy Jeronimo Martins - Biedronka
Wyjazdy krajoznawczo-integracyjne Klubów Seniora
Projekt realizowany w ramach Programu ASOS Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
Spiżarnia Caritas
Dystrybucja żywności w ramach Programu Spiżarnia Caritas dzięki wsparciu sklepów Jeronimo Martins- Biedronka. Dziękujemy
Kolonia nad morzem
Kolonia odbywa się w ramach Wakacyjnej Akcji Caritas 2018 w Międzyzdrojach
Auto chłodnia dla naszej Caritas
Auto chłodnia posłuży do odbioru i dystrybucji żywności dla potrzebujących osób na terenie naszej diecezji. Będą to produkty przekazywane do Caritas diecezjalnej przez sklepy Jeronimo Martins- Biedronka.

1
...

podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
podatki
na górę